صفحه آرایی کتاب در ورد

اصول صفحه آرایی کتاب

اصول تایپ کردن در ورد بسیار ساده است. صفحه آرایی در ورد شامل تنظیم تراز دو طرف در برگه مربوطه می باشد. همچنین انتخاب نوع فونت و اندازه آن و محل قرار گرفتن تصاویر اهمیت دارد.

 صفحه آرایی کتاب در ورد، ساده است اما باید این کار بسیار دقیق انجام شود. فاصله بین هر پاراگراف با پاراگراف بعدی، اندازه تورفتگی های خطوط و سبک نوشته ها جزو اصول صفحه آرایی هستند. برای کتاب حتی می‌توانید حاشیه هم در ورد در نظر بگیرید.

 امکان شماره گذاری صفحات کتاب، درج پاورقی و حتی طراحی جلد کتاب در ورد امکان پذیر است. اگر بخواهید در قسمت بالای برگه یا پایین آن نوشته های خاصی را بنویسید، به راحتی امکان پذیر است. به این قسمت ها هدر و فوتر گفته می شود.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ادیت مقاله انگلیسی 

صدور فاکتور رایگان می باشد  

                     هزینه ترجمه                 ترجمه فوری 

تماس در ساعات اداری       02152889000 

تماس در ساعات اداری       09198244151 

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

    تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

صفحه آرایی کتاب در ایندیزاین

صفحه آرایی کتاب در ورد

اصول صفحه آرایی کتاب

صفحه آرایی کتاب در ایندیزاین به مهارت و تجربه نیاز دارد. ایندیزاین، یک نرم افزار تخصصی طراحی و صفحه آرایی است. تقریباً تمام طراحان و ناشران چاپ این نرم ‌افزار را می شناسند. اگر به کار کردن با نرم افزار ایندیزاین علاقه‌مند هستید باید دوره‌های آموزشی مربوطه را بگذرانید. هر قسمت به صورت مجزا در نرم ‌افزار تنظیم می شود.

 کار کردن با نرم افزار ایندیزاین برای صفحه آرایی انواع کتاب شبیه به کارکردن با فتوشاپ است. هر ابزار، یک کار به خصوص انجام می دهد. شما باید بتوانید لایه های مختلف را برای یک صفحه از کتاب تنظیم کنید.

 افرادی که با نرم افزار ورد کار کرده‌اند با علامت ها و برخی نمادها در نرم افزار ایندیزاین آشنا هستند. با این حال، تخصص و تجربه کار کردن با این برنامه نرم افزاری، جزو الزامات کار صفحه آرایی محسوب می شود.