مستر تایپیست

اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست به محل یکی از خدمات خاص و متفاوتی است که درباره تایپ و ترجمه و تحقیق مورد توجه قرار می گیرد. خدمات اعزام تایپیست، به درخواست مشتری در چند سال اخیر بسیار متداول شده است. موسساتی که خدمات تایپ و ترجمه را ارائه می دهند برای سهولت کار مشتریان خود این خدمت ویژه را هم در نظر گرفتند.

بیشتر بخوانید

تایپ pdf

تایپ pdf کتاب یکی دیگر از خدمات تایپ مستر ‌تایپیست از روی pdf است. این خدمات به طور خاص، زمانی کاربرد دارد که شخص می‌خواهد از فایل pdf یک کتاب، نوشته های متعددی را در قالب فایل ورد تهیه کند. کارکردن با فایل ورد برای طراحی و صفحه آرایی کتاب راحت تر است.

بیشتر بخوانید

هزینه رسم نمودار

هزینه رسم نمودار برای انواع مختلف نمودار متفاوت است. برای اینکه این قسمت را بهتر درک کنید یک توضیح مختصر درباره انواع نمودار خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید

تایپ از دستنویس

تایپ از دستنویس، یکی از خدماتی است که در گروه تایپ و ترجمه ارائه می شود. این نوع تایپ از اهمیت بالایی برخوردار است. تایپ کردن از روی یک متن دست نویس شده بسیار دشوار است. بسته به اینکه یک نوشته دست نویس چگونه و در چه شرایطی نوشته شده است، سرعت و کیفیت تایپ، فرق می کند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپوگرافی

سفارش تایپوگرافی در مستر تایپیست با توجه رعایت تمام استانداردهای حرفه‌ای این حیطه از سوی مجموعه مذکور، می‌تواند تجربه بسیار جذاب و لذت‌بخشی باشد. تجربه‌ای که نه‌تنها منتهی به اثر بخشی در افزایش فروش و تبلیغات خواهد شد بلکه کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است. برای شروع کافیست تا در سایت عضو شوید.

بیشتر بخوانید

کارگاه تولید محتوا و بازاریابی محتوایی

محتوا پاداشاه است. در دیجیتال مارکتینگ همه چیز محتواست و شما باید ویترین خودتان را با محتوا پر کنید. در این دوره سعی شده تا همه مطالب مورد نیاز مرتبط با تولید محتوا و بازاریابی محتوایی گفته شود تا پس از آن بتوانید به راحتی تولید محتوای سایت خود را مدیریت کنید یا تیم تولید محتوا یا شرکتی که تولید محت

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ

مجموعه‌ی ما این حق را برای مخاطب خود قائل شده است که پس از جست‌وجوهای بسیار برای انجام خدمات تایپ خود مرکزی معتبر، سریع، دقیق و در بهترین و بالاترین کیفیت و با داشتن تایپیست‌های متخصص و باتجربه را برگزیند

بیشتر بخوانید