مستر تایپیست

تایپ صوتی

آیا می دانید تایپ صوتی باعث آسان شدن کارها شده است؟ آیا با چگونگی انجام تایپ صوتی آشنایی دارید؟ برای یافتن پاسخ سوال خود با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تایپ فایل صوتی

یکی از خدمات تایپ فایل صوتی به فایل های انگلیسی مربوط می شود. فایل صوتی انگلیسی، همان متن های انگلیسی زبان هستند که در موضوعات مختلف منتشر می شوند.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فایل صوتی

هزینه تایپ فایل صوتی بر اساس معیارهای مختلف تعیین می شود. تایپ فایل صوتی به معنای تایپ کردن از روی یک صدا است. به عبارت ساده‌تر، تمام فایل های صوتی را می توان به متن تبدیل کرد. هر فایلی را که بتوانید در قالب فایل صوتی گوش کنید، با خدمات تایپ فایل صوتی میتوان به نوشته های کوتاه یا طولانی تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی در مقایسه با تایپ از روی متن می تواند سختی و دشواری های بسیاری داشته باشد به ویژه زمانی که فایل صوتی انگلیسی دارای لهجه ی خاصی بوده و شرایط موجود را می تواند سخت تر کند. دقت و تمرکز و البته داشتن سرعت بالا از جمله مهمترین نکاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

معرفی سریعترین مرکز انجام تایپ فایل صوتی

انجام تایپ فایل صوتی رویکردی نو در عرصه خدمات تایپ است. بسیاری از دانشجویان جهت افزایش تمرکز و حواس خود در کلاس درس، به جای جزوه نوشتن، ترجیح می‌دهند که سخنان استاد را در قالب فایل صوتی ضبط نمایند

بیشتر بخوانید