مستر تایپیست

هزینه رسم اشکال ویژه

هزینه رسم اشکال ویژه با هزینه تایپ فارسی یا انگلیسی متفاوت است. هزینه تایپ، مجزا حساب می شود و برای رسم این اشکال هم قیمت ها متفاوت محاسبه می گردد.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فوری

هزینه تایپ فوری با توجه به نوع پروژه و حجم ثبت سفارش محاسبه می شود. اگر فایل های شما در قالب pdf باشد امکان تایپ فوری وجود دارد. شاید هم فایل هایی که تصمیم دارید آنها را به متن تبدیل کنید در قالب عکس ثبت شده است. در این صورت باز هم می توانید سفارش تایپ فوری را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فارسی

محاسبه هزینه تایپ فارسی سال 99 بر اساس آخرین قیمت ها و تعرفه ها انجام می شود. این قیمت ها در مقایسه با قیمت سال قبل قطعاً افزایش نسبی داشته است.

بیشتر بخوانید

کمترین اجرت تایپ فارسی چقدر است؟

اجرت تایپ فارسی از مواردی است که در انجام امور تایپی حائز اهمیت واقع شده است. کمترین اجرت تایپ فارسی یکی دیگر از خدماتی است که موسسه مستر تایپیست با توجه به امکانات به روز و کادری مجرب که دارد

بیشتر بخوانید

برآورد هزینه تایپ به صورت رایگان

برآورد هزینه تایپ براساس معیارهای خاصی مشخص می‌گردد. برای تعیین هزینه تایپ بایستی ابتدا در سایت مستر تایپیست ثبت نام نموده، سپس فایل مورد نظر و زمان مورد انتظار خود را برای همکاران ما ارسال نمایید.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ

اطلاع از هزینه تایپ، حق هر مخاطبی است که فایلی یا متنی جهت تایپ داشته باشد. با توجه به نیاز مبرم کاربران دنیای امروز به تایپ، پس جست‌وجو برای یافتن مرکزی با نرخ انجام تایپ مناسب و همچنین حفظ کیفیت کار تایپ برای هر مخاطبی الزامی است

بیشتر بخوانید