مستر تایپیست

تایپ فوری

مجموعه بزرگ مستر تایپیست با ارائه گارانتی خدمات تایپ فوری، این نوید را به مخاطبان و مشتریان خود می‌دهد که از صحت، دقت و کیفیت محصول تحویل گرفته‌ی خود کاملا اطمینان داشته باشند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ آنلاین

ایجاد امکان ثبت و پیگیری سفارش تایپ آنلاین، همان ایده ابتدایی و اصلی بود که منجر به طراحی و توسعه سایت مستر تایپیست شد. این مجموعه از همان ابتدا قصد داشت تا اصول و قواعد تجارت الکترونیک را وارد این عرصه کرده و به نفع متقاضیان و کاربران از آن استفاده کند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ تلگرام

سفارش تایپ تلگرام، نامی است که مجموعه مستر تایپیست برای مجموعه‌ای از خدمات خود برگزیده که از طریق تلگرام و در آن بستر مجازی قابل ارائه و درخواست از سوی کاربر هستند. چنانچه استفاده از تلگرام را راحت‌تر از سایت تشخیص داده و به این روش علاقه دارید، مطالعه یادداشت پیش رو برای شما خالی از لطف نیست.

بیشتر بخوانید

انجام صفحه آرایی پایان نامه آنلاین

انجام صفحه آرایی پایان نامه امری ضروری و قابل توجه در پایان نامه نویسی است. پایان نامه نویسی شامل بخش‌های متفاوتی نظیر نوشتاری، ویراستاری، صفحه آرایی، انجام آزمایشات، چاپ و صحافی پایان نامه می‌باشد. مرکز بزرگ مستر تایپیست با جذب کارشناسان و متخصصان حاذق و حرفه‌ای، تجربه و تخصص در تمامی رشته و گرایش‌

بیشتر بخوانید

تایپ در اکسل

تایپ در اکسل مزیت‌های زیادی دارد. وقتی شخصی می خواهد جدول مرتب و منظمی را آماده کند و سپس آن را روی کاغذ چاپ کند، بهترین راه استفاده از برنامه اکسل است. همچنین این برنامه کمک می کند بتوانید برنامه ریزی های کاری و شخصی روزانه را به طور منظم و در قالب ساعت یا روز مختلف تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید

 انواع تایپ در کلیه زمینه‌ها از مستر تایپیست

اگر برای انجام امور رسمی و اداری خود گذرتان به ادارات افتاده باشد، حتما متوجه شده‌اید که بایستی متون یا نامه شما در قالب انواع تایپ تحویل داده شود. از این رو بسیاری از مؤسسات جهت رفاه حال افراد، حاضر به پذیرش سفارش انواع تایپ می‌باشند.

بیشتر بخوانید

اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست به محل یکی از خدمات خاص و متفاوتی است که درباره تایپ و ترجمه و تحقیق مورد توجه قرار می گیرد. خدمات اعزام تایپیست، به درخواست مشتری در چند سال اخیر بسیار متداول شده است. موسساتی که خدمات تایپ و ترجمه را ارائه می دهند برای سهولت کار مشتریان خود این خدمت ویژه را هم در نظر گرفتند.

بیشتر بخوانید

تایپ pdf

تایپ pdf کتاب یکی دیگر از خدمات تایپ مستر ‌تایپیست از روی pdf است. این خدمات به طور خاص، زمانی کاربرد دارد که شخص می‌خواهد از فایل pdf یک کتاب، نوشته های متعددی را در قالب فایل ورد تهیه کند. کارکردن با فایل ورد برای طراحی و صفحه آرایی کتاب راحت تر است.

بیشتر بخوانید

بازنویسی متن

در حوزه تولید محتوا برای سایت های اینترنتی فرآیند بازنویسی متن بسیار کاربرد دارد. وقتی قرار است یک وب سایت در موتورهای جستجوگر معرفی شود باید محتواهای دست اول و جدید در وبسایت منتشر گردد.

بیشتر بخوانید

تایپ فایل صوتی

یکی از خدمات تایپ فایل صوتی به فایل های انگلیسی مربوط می شود. فایل صوتی انگلیسی، همان متن های انگلیسی زبان هستند که در موضوعات مختلف منتشر می شوند.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی مقاله فارسی

تزیین صفحات مقاله به صورتی که باعث شود متن مقاله فارسی به صورت یکنواخت و یکپارچه دیده شود اهمیت دارد. به طور مثال فاصله مقاله از بالا و پایین صفحه باید یکسان باشد. اگر قرار است یک پاورقی یا پانوشت برای مقاله منتشر کنید، با رعایت این فاصله یکسان، انجام دهید تا نمای بهتری را داشته باشد.

بیشتر بخوانید

خدمات ویراستاری

مهارت های ویراستاری، رکن اصلی خدمات ویراستاری است. برای کتاب، مجله، مقاله و حتی نوشته های معمولی هم ویراستار باید مهارت های کافی و لازم را داشته باشد

بیشتر بخوانید

هزینه رسم نمودار

هزینه رسم نمودار برای انواع مختلف نمودار متفاوت است. برای اینکه این قسمت را بهتر درک کنید یک توضیح مختصر درباره انواع نمودار خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ ریاضی

ایران تایپیست یک مجموعه حرفه‌ای در دنیای تولید محتواست که برای نیازهای متغیر کاربران، پاسخ‌های منعطف، منطقی و دقیقی دارد. سفارش تایپ ریاضی که طیف خاصی از سفارش‌ها و درخواست‌های کاربران را تشکیل می‌دهد، در این مجموعه با نهایت دقت بررسی شده و مطابق با استانداردهای کاربر پاسخ داده می‌شوند.

بیشتر بخوانید

تایپ تخصصی

تایپ تخصصی متن یعنی یک تایپیست با مهارت کامل و اطلاع از قوانین نگارشی با سرعت بالا متن های مورد نظر را تایپ کند. متون تخصصی به تایپ ویژه نیاز دارند. افرادی که در این کار تجربه کافی را داشته باشند به خوبی می‌ دانند که کدام یک از متون تخصصی است و کدام نوشته ‌ها معمولی و عادی باید ثبت شود.

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ

مجموعه‌ی ما این حق را برای مخاطب خود قائل شده است که پس از جست‌وجوهای بسیار برای انجام خدمات تایپ خود مرکزی معتبر، سریع، دقیق و در بهترین و بالاترین کیفیت و با داشتن تایپیست‌های متخصص و باتجربه را برگزیند

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی مقاله انگلیسی

صفحه آرایی مقاله انگلیسی یا همان صفحه آرایی مقاله علمی به دستورالعمل هایی گفته می شود که باید برای نگارش و ارائه مقالات علمی معتبر رعایت شود. مسئله صفحه آرایی مقاله بسیار مهم است. زمانی که شخصی بخواهد مقالات علمی خود را در مجلات و ژورنال های معتبر به چاپ برساند باید بر اساس قوانین همان مجله، آنها..

بیشتر بخوانید

تایپ از دستنویس

تایپ از دستنویس، یکی از خدماتی است که در گروه تایپ و ترجمه ارائه می شود. این نوع تایپ از اهمیت بالایی برخوردار است. تایپ کردن از روی یک متن دست نویس شده بسیار دشوار است. بسته به اینکه یک نوشته دست نویس چگونه و در چه شرایطی نوشته شده است، سرعت و کیفیت تایپ، فرق می کند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ اینترنتی

در بسیاری از مواقع به علت نداشتن فرصت کافی تایپ و یا عدم توانایی در تایپ فرمول های ساده و پیشرفته ریاضی، نیاز به ثبت سفارش تایپ اینترنتی بسیار محرز می گردد. در این گونه از موارد شما می توانید با توجه به سرعت عمل و دقت نظر بالای هلدینگ ایران تایپیست و تجربه های زیاد آن ها، سفارش های خود را در این...

بیشتر بخوانید

 دیتا اینتری

هزینه دیتا اینتری بر اساس معیارهای مختلفی محاسبه می شود. هزینه ها عموماً در قالب یک جدول به مشتری اعلام می شود. وقتی به سایت مراجعه می کنید تا این خدمات را ثبت کنید، قیمت ها به صورت مجزا برای شما تعریف شده که برای موارد مختلف، متفاوت است.

بیشتر بخوانید

سایز فونت در تایپ کتاب

سایز فونت در تایپ کتاب های فارسی و انگلیسی با یکدیگر متفاوت هستند و از طرفی دیگر ممکن است سایز فونت و نوع فونت به کار گرفته شده در یک زبان نیز با توجه به نوع متن و مخاطب آن با یکدیگر متفاوت باشد که هلدینگ ایران تایپیست و تایپیست های موجود در آن با علم و تجربه خاص خود کاملا به این مسئله واقف هستند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپوگرافی

سفارش تایپوگرافی در ایران تایپیست با توجه رعایت تمام استانداردهای حرفه‌ای این حیطه از سوی مجموعه مذکور، می‌تواند تجربه بسیار جذاب و لذت‌بخشی باشد. تجربه‌ای که نه‌تنها منتهی به اثر بخشی در افزایش فروش و تبلیغات خواهد شد بلکه کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است. برای شروع کافیست تا در سایت عضو شوید.

بیشتر بخوانید

تایپ فرمول

تایپ فرمول یعنی بتوان در داخل یک متن از فرمول های مختلف استفاده کرد. همان طور که می دانید فرمول نویسی هم به صورت ساده و هم به صورت پیچیده و گاهی فرمول های دشوار انجام می شود. فرمول نویسی سخت و پیچیده در رشته های خاص علمی نظیر فیزیک، کوانتوم، شیمی و ریاضیات دیده می شود.

بیشتر بخوانید

هزینه بازنویسی متن

از آنجایی که در بازنویسی متن، مفاهیم باید به درستی منتقل شوند، یک جدول بندی معین برای هزینه بازنویسی متن تعیین می شود. در حقیقت، بازنویسی انواع متون فارسی و انگلیسی به مهارت و تجربه نیاز دارد. اولین مهارت، درک مطلب است. نویسنده باید کل متن را در قالب جمله ها و کلماتی متفاوت از متن اولیه به خواننده م

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی پایان نامه

صفحه آرایی پایان نامه، یک طراحی منظم و منسجم است که موجب می شود پایان نامه های دانشگاهی به عنوان یک سند معتبر از نظر فرمت ظاهری، استاندارد باشند. صفحه آرایی انواع پایان نامه های دوره لیسانس، کارشناسی ارشد و دوره دکترا با یکدیگر متفاوت است. خدمات صفحه آرایی با توجه به هر صفحه و حجم پایان نامه قیمت گذ

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فایل صوتی

هزینه تایپ فایل صوتی بر اساس معیارهای مختلف تعیین می شود. تایپ فایل صوتی به معنای تایپ کردن از روی یک صدا است. به عبارت ساده‌تر، تمام فایل های صوتی را می توان به متن تبدیل کرد. هر فایلی را که بتوانید در قالب فایل صوتی گوش کنید، با خدمات تایپ فایل صوتی میتوان به نوشته های کوتاه یا طولانی تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید

هزینه رسم اشکال ویژه

هزینه رسم اشکال ویژه با هزینه تایپ فارسی یا انگلیسی متفاوت است. هزینه تایپ، مجزا حساب می شود و برای رسم این اشکال هم قیمت ها متفاوت محاسبه می گردد.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فوری

هزینه تایپ فوری با توجه به نوع پروژه و حجم ثبت سفارش محاسبه می شود. اگر فایل های شما در قالب pdf باشد امکان تایپ فوری وجود دارد. شاید هم فایل هایی که تصمیم دارید آنها را به متن تبدیل کنید در قالب عکس ثبت شده است. در این صورت باز هم می توانید سفارش تایپ فوری را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فارسی

محاسبه هزینه تایپ فارسی سال 99 بر اساس آخرین قیمت ها و تعرفه ها انجام می شود. این قیمت ها در مقایسه با قیمت سال قبل قطعاً افزایش نسبی داشته است.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی کتاب

ساده ترین ابزار طراحی و صفحه آرایی یک کتاب، استفاده از برنامه ورد در رایانه است. همه ما کم و بیش با برنامه ورد در رایانه کار کرده‌ایم.

بیشتر بخوانید