مستر تایپیست

ساخت لوگو حرفه‌ای

طراحی و ساخت لوگو حرفه‌ای یکی از خدمات مستر تایپیست است. این مجموعه ساخت لوگو حرفه‌ای را در کوتاه ترین زمان انجام می دهد.

بیشتر بخوانید

طراحی لوگو در تهران

مستر تایپیست بهترین گزینه برای طراحی لوگو در تهران است. نه تنها برای طراحی لوگو در تهران بلکه این مجموعه در سراسر ایران سفارش لوگو پذیرش می کند.

بیشتر بخوانید

طراحی لوگو مذهبی

در این محتوا قصد داریم تا درباره ی طراحی لوگو مذهبی با شما صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

طراحی بنر سایت

هنگام طراحی بنر سایت باید به پارامترهای مهمی توجه نشان داده شود تا بتوان نرخ کلیک را افزایش داد و باعث جذب مخاطب شد.

بیشتر بخوانید

تایپ لاتکس

تایپ لاتکس به ویژه برای دانشجویان رشته های تحلیلی ریاضی و فیزیک می تواند بسیار کارساز و حائز اهمیت باشد. چرا که نرم افزار لاتکس، قابلیت های متعددی دارد.

بیشتر بخوانید

تایپ عربی

تایپ عربی با داشتن پیچیدگی های خاص خود نیازمند تخصص و مهارت می باشد. در این زمینه متخصصان این تایپ با رعایت کلیه نکات ادبی و قواعد آن به ارائه انواع خدمات تایپی در این زمینه می پردازند.

بیشتر بخوانید

تایپ pdf

تایپ pdf کتاب یکی دیگر از خدمات تایپ مستر ‌تایپیست از روی pdf است. این خدمات به طور خاص، زمانی کاربرد دارد که شخص می‌خواهد از فایل pdf یک کتاب، نوشته های متعددی را در قالب فایل ورد تهیه کند. کارکردن با فایل ورد برای طراحی و صفحه آرایی کتاب راحت تر است.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ ریاضی

مسترتایپیست یک مجموعه حرفه‌ای در دنیای تولید محتواست که برای نیازهای متغیر کاربران، پاسخ‌های منعطف، منطقی و دقیقی دارد. سفارش تایپ ریاضی که طیف خاصی از سفارش‌ها و درخواست‌های کاربران را تشکیل می‌دهد، در این مجموعه با نهایت دقت بررسی شده و مطابق با استانداردهای کاربر پاسخ داده می‌شوند.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فایل صوتی

هزینه تایپ فایل صوتی بر اساس معیارهای مختلف تعیین می شود. تایپ فایل صوتی به معنای تایپ کردن از روی یک صدا است. به عبارت ساده‌تر، تمام فایل های صوتی را می توان به متن تبدیل کرد. هر فایلی را که بتوانید در قالب فایل صوتی گوش کنید، با خدمات تایپ فایل صوتی میتوان به نوشته های کوتاه یا طولانی تبدیل کرد.

بیشتر بخوانید

معرفی سریعترین مرکز انجام تایپ فایل صوتی

انجام تایپ فایل صوتی رویکردی نو در عرصه خدمات تایپ است. بسیاری از دانشجویان جهت افزایش تمرکز و حواس خود در کلاس درس، به جای جزوه نوشتن، ترجیح می‌دهند که سخنان استاد را در قالب فایل صوتی ضبط نمایند

بیشتر بخوانید

ثبت سفارش تایپ

ثبت سفارش تایپ فوری مرحله نخست انجام امور تایپی می‌باشد. از سویی گزینش صحیح انتشارات سفارش تایپ فوری می‌تواند به عنوان سکوی پرتاب سفارش‌ دادن تایپ شما در دوره‎های آتی باشد.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان‌نامه به کتاب

چاپ کتاب یکی از مواردی است که منجر به تقویت رزومه میشود و یکی از راه‌های آسان برای اخذ این امتیاز تبدیل پایان‌نامه به کتاب است. از مزایای دیگر تبدیل پایان‌نامه به کتاب این است که پایان‌نامه شما در جای دیگری غیر از کتابخانه دانشگاهتان دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید

تایپ صوتی

آیا می دانید تایپ صوتی باعث آسان شدن کارها شده است؟ آیا با چگونگی انجام تایپ صوتی آشنایی دارید؟ برای یافتن پاسخ سوال خود با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تایپ آلمانی

اگر به تایپ آلمانی نیاز دارید؛ می توانید سفارش خود را به تایپیست های حرفه ای بسپارید. چرا که تایپ زبان آلمانی همانند تایپ فارسی، ساده و بی دردسر نیست.

بیشتر بخوانید

تایپ انگلیسی

یکی از زمینه های تایپ تبدیل متون انگلیسی به متن تایپ شده و فایل می باشد. تایپ انگلیسی از جمله مواردی است که مورد استفاده ی افراد زیادی قرار می گیرد. در این نوع از تایپ استفاده از تایپیست های حرفه ای جزو مهمترین اقداماتی است که لازم است افراد انجام دهند.

بیشتر بخوانید

بوشهر تایپیست

بوشهر تایپیست کلیه امور و خدمات تایپی را به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری به انجام می‌رسانند. انواع مختلف از خدمات تایپ در بوشهر با وجود تایپیست‎های ده انگشتی حاذق و مجرب با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن با قیمت‌های اسثتنایی انجام می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

مرجع تخصصی تایپ کردی در سنندج

تایپ کردی در سنندج یکی دیگر از خدمات ارزنده موسسه مسترتایپیست است که شعب فعال زیادی در شهرهای مختلف ایران دارد. زبان کردی اصیل مختص استان کردستان بوده است. از این رو در مرکز این استان، موسسه‌ای با کادری مجرب که به زبان کردی و انجام تایپ کردی مسلط هستند، به ارائه خدمات تایپ زبان کردی می‌ پردازند.

بیشتر بخوانید

بزرگترین مرکز تایپ در قلب تهران

موسسه مستر تایپیست بر خود می‌بالد که بزرگترین مرکز تایپ شناخته شده است. کسب عنوان اولین و بزرگترین مرکز تخصصی تایپ کار ساده‌ای نیست و در یک روز و دو روز به وقوع نپیوسته است.

بیشتر بخوانید

تایپ فرمول

تایپ فرمول یعنی بتوان در داخل یک متن از فرمول های مختلف استفاده کرد. همان طور که می دانید فرمول نویسی هم به صورت ساده و هم به صورت پیچیده و گاهی فرمول های دشوار انجام می شود. فرمول نویسی سخت و پیچیده در رشته های خاص علمی نظیر فیزیک، کوانتوم، شیمی و ریاضیات دیده می شود.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فوری

هزینه تایپ فوری با توجه به نوع پروژه و حجم ثبت سفارش محاسبه می شود. اگر فایل های شما در قالب pdf باشد امکان تایپ فوری وجود دارد. شاید هم فایل هایی که تصمیم دارید آنها را به متن تبدیل کنید در قالب عکس ثبت شده است. در این صورت باز هم می توانید سفارش تایپ فوری را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ

مجموعه‌ی ما این حق را برای مخاطب خود قائل شده است که پس از جست‌وجوهای بسیار برای انجام خدمات تایپ خود مرکزی معتبر، سریع، دقیق و در بهترین و بالاترین کیفیت و با داشتن تایپیست‌های متخصص و باتجربه را برگزیند

بیشتر بخوانید

آسان ترین و سریع ترین راه تایپ کردن

آسان ترین و سریع ترین راه تایپ کردن به صورتی است که شما در هر زمان و مکانی که قرار دارید، می‌توانید متون مورد نیاز خود را تایپ شده تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید

چگونگی شروع به طراحی لوگو

با توجه به امکانات و ابزارهای موجود، راهکارهای متفاوتی برای چگونگی طراحی ‏لوگو میتوان یافت که لازمه استفاده هریک از آنها، کسب مهارت و تجربههای گوناگون در این حوزه است.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی سایت

طراحی گرافیکی سایت را میتوان به فضای بیرونی یک خانه تشبیه کرد. اگر دکور مناسب نباشد، مخاطبی به سمت قسمت درونی خانه جذب نخواهد شد.

بیشتر بخوانید

تایپ فارسی آنلاین

آیا می دانید تایپ فارسی آنلاین به چه صورتی انجام می شود؟ آیا به دنبال کسب درآمد از این راه هستید؟

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین

آیا می دانید تایپ آنلاین چگونه صورت می گیرد؟ آیا با نحوه انجام این کار آشنایی دارید؟

بیشتر بخوانید

زندگینامه دکتر یوسفیان

مسیر زندگی دکتر یوسفیان، بنیانگذار 8 استارتاپ موفق رایامارکتینگ، ایران تایپیست، ارشدان، مامی فود، داستانت، ژناریا، جیپی و وکیل تلفنی.

بیشتر بخوانید

تدوین فیلم چیست؟

تدوین فیلم چیست و برای آن از چه اصول و قواعدی استفاده می شود برای سفارش دهندگان این خدمات مهم است.

بیشتر بخوانید

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

گویندگی تبلیغاتی

اگر برای گویندگی تبلیغاتی با گویندگان حرفه‌ای و با سابقه کار کنید، می‌توانید از قدرت صدا و مهارت گوینده در تبلیغات سود زیادی ببرید.

بیشتر بخوانید