مستر تایپیست

گویندگی

خدمات گویندگی گستره زیادی دارند و سطوح مختلفی را در بر می‌گیرند. مستر تایپیست مفتخر است تا خدمات گویندگی را در زمینه‌های مختلفی به کاربران خود ارائه دهد. برخی از این زمینه‌ها شامل تحقیقات بازار، گویندگی برای موشن گرافی، سانترال، تیزر و شبکه‌های اجتماعی هستند و به صورت آنلاین در دسترس شماست.

بیشتر بخوانید

سرچ در گوگل

سرچ در گوگل امروزه به یک ضرورت تبدیل شده است و اکثر افراد اطلاعات مورد نظر خود را با جستجو در گوگل به دست می‌آورند. مستر تایپیست خدمات سرچ در گوگل را برای علاقه‌مندان ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید

ویراستاری

فرایند ویراستاری به فرایندی گفته می‌شود که در آن انواع فایل‌های شنیداری، تصویری و نوشتاری به صورتی تغییر می‌یابند که فایل حاصل، مفهوم مد نظر تولید کننده فایل را بهتر انتقال دهد. مستر تایپیست خدمات ویراستاری متون را در زمینه‌های مختلفی ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپوگرافی

سفارش تایپوگرافی در مستر تایپیست با توجه رعایت تمام استانداردهای حرفه‌ای این حیطه از سوی مجموعه مذکور، می‌تواند تجربه بسیار جذاب و لذت‌بخشی باشد. تجربه‌ای که نه‌تنها منتهی به اثر بخشی در افزایش فروش و تبلیغات خواهد شد بلکه کاملاً اقتصادی و مقرون به صرفه است. برای شروع کافیست تا در سایت عضو شوید.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی

در صفحه آرایی باید در ساختار متن نوشته شده تغییراتی به وجود بیاوریم و به گونه‌ای آن را سازماندهی کنیم که متن یکنواخت و چشم‌نواز شود. مستر تایپیست خدمات صفحه آرایی را با نرم‌افزارهای متفاوتی به علاقه‌مندان ارائه می‌دهد. کافی است نوع سفارش و نرم‌افزار مورد نظر خود را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید

تبدیل پایان‌نامه به کتاب

چاپ کتاب یکی از مواردی است که منجر به تقویت رزومه میشود و یکی از راه‌های آسان برای اخذ این امتیاز تبدیل پایان‌نامه به کتاب است. از مزایای دیگر تبدیل پایان‌نامه به کتاب این است که پایان‌نامه شما در جای دیگری غیر از کتابخانه دانشگاهتان دیده می‌شود.

بیشتر بخوانید

تدوین ویدئو

تدوین ویدئو از جمله خدماتی است که در دنیای دیجیتالی امروز بسیار پرکاربرد است. تدوین ویدئو زیرمجموعه‌های مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به تدوین فیلم و سریال، تدوین کلیپ اینستاگرام، تدوین فیلم‌های آموزشی، تدوین انیمیشن و ... اشاره کرد.

بیشتر بخوانید

طراحی گرافیکی

طراحی گرافیکی به معنی انتقال مفاهیم به مخاطب با استفاده از تصاویر، نوشته‌ها و رنگ‌ها است. مستر تایپیست خدمات طراحی گرافیکی متنوعی را به کاربرانش ارائه می‌دهد. از جمله این خدمات می‌توان طراحی جلد کتاب، طراحی کاراکتر، طراحی لوگو، بنر، کارت ویزیت، کارت پستال، کاتالوگ، طراحی لوگو موشن، سربرگ و پوستر...

بیشتر بخوانید

 انجام پروژه ورد

انجام پروژه ورد با فونت و سایز دلخواه مخاطبان گرانقدر صورت می‌گیرد. در دنیای دیجیتال و الکترونیکی امروز، نیاز به انجام پروژه ورد از نیازهای مبرم تمامی ادارات، دانشگاه‌ها، اساتید، دانشجویان، محصلین و ... محسوب می‌گردد.

بیشتر بخوانید

رفرنس‌ نویسی

رفرنس‌ها بخش مهمی از مقالات و کارهای پژوهشی محسوب می‌شوند. بنابراین باید نوشتن آنها با دقت صورت گیرد. نرم‌افزارهای مختلفی برای مدیریت منابع عرضه شده‌اند که می‌توانند کار رفرنس نویسی را راحت‌تر کنند. مستر تایپیست خدمات رفرنس نویسی را با نرم‌افزارهای Zotero، Mendeley، Endnote و Word ارائه می‌دهد.

بیشتر بخوانید

تحلیل آماری

تحلیل آماری نامی است که برای اساتید و دانشجویان بسیار آشنا است. اگر تا کنون کارهای پژوهشی انجام داده باشید، حتماً می‌دانید که بخش تحلیل آماری در پژوهش از اهمیت زیادی برخوردار است. انجام این بخش از کارهای تحقیقاتی به صبر و حوصله و البته تخصص نیاز دارد.

بیشتر بخوانید

خلاصه‌نویسی

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که شب امتحان با انبوهی از مطالب بعضاً بی‌نظم رو به رو شوید و ندانید از کجا شروع کنید. همچنین ممکن است برای پروژه دانشگاهی‌تان نیاز داشته باشید تا مطالب مختصری از یک یا چند مقاله را تنظیم کرده و به مسئول مربوطه تحویل دهید. در این موارد خلاصه‌نویسی به کمک شما می‌آید.

بیشتر بخوانید

استخراج مقاله از پایان‌نامه

استخراج مقاله از پایان‌نامه یکی از مراحل مهم در طول دوره ی تحصیلی است. بسیاری از دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی قبل از دفاع از پایان‌نامه خود یک یا چند مقاله استخراج می‌کنند. مستر تایپیست کار استخراج مقاله از پایان‌نامه را برای این دانشجویان ساده کرده است.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی متون برای تمام گروه‌های شغلی اهمیت دارد. یک نمونه از کاربرد متداول آن در سایت‌های اینترنتی است. اگر سایت‌های اینترنتی بخواهند به خوبی توسط موتورهای جستجو شناسایی شوند، نیاز است که محتواهای دست اول و جدید نشر دهند.

بیشتر بخوانید

رعایت استاندارد صفحه بندی پایان نامه

هر دانشگاهی برای خود فرمت استاندارد صفحه بندی پایان نامه مختص به خود را نگارش نموده و در اختیار دانشجویان خود قرار می‌دهد. شما با ثبت سفارش انجام استاندارد صفحه بندی پایان نامه در مرکز بزرگ مستر تایپیست و ارسال فرمت استاندارد صفحه بندی پایان نامه مربوط به دانشگاه خود سفارش خود را تحویل بگیرید.

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی در مقایسه با تایپ از روی متن می تواند سختی و دشواری های بسیاری داشته باشد به ویژه زمانی که فایل صوتی انگلیسی دارای لهجه ی خاصی بوده و شرایط موجود را می تواند سخت تر کند. دقت و تمرکز و البته داشتن سرعت بالا از جمله مهمترین نکاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

تایپ فوری

مجموعه بزرگ مستر تایپیست با ارائه گارانتی خدمات تایپ فوری، این نوید را به مخاطبان و مشتریان خود می‌دهد که از صحت، دقت و کیفیت محصول تحویل گرفته‌ی خود کاملا اطمینان داشته باشند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ آنلاین

ایجاد امکان ثبت و پیگیری سفارش تایپ آنلاین، همان ایده ابتدایی و اصلی بود که منجر به طراحی و توسعه سایت مستر تایپیست شد. این مجموعه از همان ابتدا قصد داشت تا اصول و قواعد تجارت الکترونیک را وارد این عرصه کرده و به نفع متقاضیان و کاربران از آن استفاده کند.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ تلگرام

سفارش تایپ تلگرام، نامی است که مجموعه مستر تایپیست برای مجموعه‌ای از خدمات خود برگزیده که از طریق تلگرام و در آن بستر مجازی قابل ارائه و درخواست از سوی کاربر هستند. چنانچه استفاده از تلگرام را راحت‌تر از سایت تشخیص داده و به این روش علاقه دارید، مطالعه یادداشت پیش رو برای شما خالی از لطف نیست.

بیشتر بخوانید

انجام صفحه آرایی پایان نامه آنلاین

انجام صفحه آرایی پایان نامه امری ضروری و قابل توجه در پایان نامه نویسی است. پایان نامه نویسی شامل بخش‌های متفاوتی نظیر نوشتاری، ویراستاری، صفحه آرایی، انجام آزمایشات، چاپ و صحافی پایان نامه می‌باشد. مرکز بزرگ مستر تایپیست با جذب کارشناسان و متخصصان حاذق و حرفه‌ای، تجربه و تخصص در تمامی رشته و گرایش‌

بیشتر بخوانید

تایپ در اکسل

تایپ در اکسل مزیت‌های زیادی دارد. وقتی شخصی می خواهد جدول مرتب و منظمی را آماده کند و سپس آن را روی کاغذ چاپ کند، بهترین راه استفاده از برنامه اکسل است. همچنین این برنامه کمک می کند بتوانید برنامه ریزی های کاری و شخصی روزانه را به طور منظم و در قالب ساعت یا روز مختلف تنظیم کنید.

بیشتر بخوانید

 انواع تایپ در کلیه زمینه‌ها از مستر تایپیست

اگر برای انجام امور رسمی و اداری خود گذرتان به ادارات افتاده باشد، حتما متوجه شده‌اید که بایستی متون یا نامه شما در قالب انواع تایپ تحویل داده شود. از این رو بسیاری از مؤسسات جهت رفاه حال افراد، حاضر به پذیرش سفارش انواع تایپ می‌باشند.

بیشتر بخوانید

اعزام تایپیست به محل

اعزام تایپیست به محل یکی از خدمات خاص و متفاوتی است که درباره تایپ و ترجمه و تحقیق مورد توجه قرار می گیرد. خدمات اعزام تایپیست، به درخواست مشتری در چند سال اخیر بسیار متداول شده است. موسساتی که خدمات تایپ و ترجمه را ارائه می دهند برای سهولت کار مشتریان خود این خدمت ویژه را هم در نظر گرفتند.

بیشتر بخوانید

تایپ pdf

تایپ pdf کتاب یکی دیگر از خدمات تایپ مستر ‌تایپیست از روی pdf است. این خدمات به طور خاص، زمانی کاربرد دارد که شخص می‌خواهد از فایل pdf یک کتاب، نوشته های متعددی را در قالب فایل ورد تهیه کند. کارکردن با فایل ورد برای طراحی و صفحه آرایی کتاب راحت تر است.

بیشتر بخوانید

بازنویسی متن

در حوزه تولید محتوا برای سایت های اینترنتی فرآیند بازنویسی متن بسیار کاربرد دارد. وقتی قرار است یک وب سایت در موتورهای جستجوگر معرفی شود باید محتواهای دست اول و جدید در وبسایت منتشر گردد.

بیشتر بخوانید

تایپ فایل صوتی

یکی از خدمات تایپ فایل صوتی به فایل های انگلیسی مربوط می شود. فایل صوتی انگلیسی، همان متن های انگلیسی زبان هستند که در موضوعات مختلف منتشر می شوند.

بیشتر بخوانید

صفحه آرایی مقاله فارسی

تزیین صفحات مقاله به صورتی که باعث شود متن مقاله فارسی به صورت یکنواخت و یکپارچه دیده شود اهمیت دارد. به طور مثال فاصله مقاله از بالا و پایین صفحه باید یکسان باشد. اگر قرار است یک پاورقی یا پانوشت برای مقاله منتشر کنید، با رعایت این فاصله یکسان، انجام دهید تا نمای بهتری را داشته باشد.

بیشتر بخوانید

خدمات ویراستاری

مهارت های ویراستاری، رکن اصلی خدمات ویراستاری است. برای کتاب، مجله، مقاله و حتی نوشته های معمولی هم ویراستار باید مهارت های کافی و لازم را داشته باشد

بیشتر بخوانید

هزینه رسم نمودار

هزینه رسم نمودار برای انواع مختلف نمودار متفاوت است. برای اینکه این قسمت را بهتر درک کنید یک توضیح مختصر درباره انواع نمودار خواهیم داشت.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ ریاضی

ایران تایپیست یک مجموعه حرفه‌ای در دنیای تولید محتواست که برای نیازهای متغیر کاربران، پاسخ‌های منعطف، منطقی و دقیقی دارد. سفارش تایپ ریاضی که طیف خاصی از سفارش‌ها و درخواست‌های کاربران را تشکیل می‌دهد، در این مجموعه با نهایت دقت بررسی شده و مطابق با استانداردهای کاربر پاسخ داده می‌شوند.

بیشتر بخوانید