مستر تایپیست

طراحی گرافیکی سایت

طراحی گرافیکی سایت را میتوان به فضای بیرونی یک خانه تشبیه کرد. اگر دکور مناسب نباشد، مخاطبی به سمت قسمت درونی خانه جذب نخواهد شد.

بیشتر بخوانید

تایپ صوتی

آیا می دانید تایپ صوتی باعث آسان شدن کارها شده است؟ آیا با چگونگی انجام تایپ صوتی آشنایی دارید؟ برای یافتن پاسخ سوال خود با ما همراه باشید.

بیشتر بخوانید

تایپ فارسی آنلاین

آیا می دانید تایپ فارسی آنلاین به چه صورتی انجام می شود؟ آیا به دنبال کسب درآمد از این راه هستید؟

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین

آیا می دانید تایپ آنلاین چگونه صورت می گیرد؟ آیا با نحوه انجام این کار آشنایی دارید؟

بیشتر بخوانید

زندگینامه دکتر یوسفیان

مسیر زندگی دکتر یوسفیان، بنیانگذار 8 استارتاپ موفق رایامارکتینگ، ایران تایپیست، ارشدان، مامی فود، داستانت، ژناریا، جیپی و وکیل تلفنی.

بیشتر بخوانید

تدوین فیلم چیست؟

تدوین فیلم چیست و برای آن از چه اصول و قواعدی استفاده می شود برای سفارش دهندگان این خدمات مهم است.

بیشتر بخوانید

همایش بیا تو تیم ما

همایش بیا تو تیم ما به شما کمک میکند تا کسب و کار خودت رو راه بندازی. از ایده تا اجرا و جذب سرمایه در این همایش به صورت عملی توضیح داده میشود.

بیشتر بخوانید

گویندگی تبلیغاتی

اگر برای گویندگی تبلیغاتی با گویندگان حرفه‌ای و با سابقه کار کنید، می‌توانید از قدرت صدا و مهارت گوینده در تبلیغات سود زیادی ببرید.

بیشتر بخوانید

بازنویسی از روی pdf

بازنویسی از روی pdf در اکثر مواقع بسیار کاربردی است. اما از آنجایی که سخت است، بسیاری از افراد دردسر بازنویسی از روی pdf را به جان نمیخرند!

بیشتر بخوانید

انجام تایپ در تهرانپارس با تخفیف دانشجویی

انجام تایپ در تهرانپارس در انواع مختلف مطابق با خواسته و نیاز مخاطبان صورت می‌گیرد. امور تایپی در تهرانپارس بدون محدودیت زمانی، مکانی، حجمی، موضوعی و ... قابل انجام می‌باشد.

بیشتر بخوانید

انجام کارهای تایپی سریع در تهران

انجام کارهای تایپ تهران در ساده ترین حالت ممکن میسر می‌شود. جهت رفاه حال مخاطبان انجام خدمات تایپ در تهران به صورت حضوری در شعبه انقلاب صورت می‌گیرد.

بیشتر بخوانید

تایپ فوری

مجموعه بزرگ مستر تایپیست با ارائه گارانتی خدمات تایپ فوری، این نوید را به مخاطبان و مشتریان خود می‌دهد که از صحت، دقت و کیفیت محصول تحویل گرفته‌ی خود کاملا اطمینان داشته باشند.

بیشتر بخوانید

ثبت سفارش تایپ

ثبت سفارش تایپ فوری مرحله نخست انجام امور تایپی می‌باشد. از سویی گزینش صحیح انتشارات سفارش تایپ فوری می‌تواند به عنوان سکوی پرتاب سفارش‌ دادن تایپ شما در دوره‎های آتی باشد.

بیشتر بخوانید

خدمات تایپ

مجموعه‌ی ما این حق را برای مخاطب خود قائل شده است که پس از جست‌وجوهای بسیار برای انجام خدمات تایپ خود مرکزی معتبر، سریع، دقیق و در بهترین و بالاترین کیفیت و با داشتن تایپیست‌های متخصص و باتجربه را برگزیند

بیشتر بخوانید

تایپ رشته ها

یکی از تخصص هایی که در زمینه ی تایپ مطرح می شود تایپ رشته ها می باشد. این نوع از تایپ به دلیل انحصاری بودن موارد و همچنین خاص بودن مراجعان لازم است تا با دقت بیشتری انجام شود. در این زمینه افراد آکادمیک برای رشته های مختلف تحصیلی خود اقدام به ثبت سفارش برای تایپ می کنند.

بیشتر بخوانید

خدمات دیتا اینتری

دیتا اینتری از جمله خدماتی است که تمام شرکت‌ها و مؤسسات برای ورود داده‌های خود به نرم‌افزارها و پایگاه‌های مخصوص به آن نیاز دارند. مستر تایپیست با بهره‌گیری از افراد حرفه‌ای در زمینه دیتا اینتری که در ورود داده‌ها در انواع پلتفرم‌ها تخصص دارند، سفارش‌های شما را در سریع‌ترین زمان تحویل میدهند.

بیشتر بخوانید

بازنویسی

بازنویسی متون برای تمام گروه‌های شغلی اهمیت دارد. یک نمونه از کاربرد متداول آن در سایت‌های اینترنتی است. اگر سایت‌های اینترنتی بخواهند به خوبی توسط موتورهای جستجو شناسایی شوند، نیاز است که محتواهای دست اول و جدید نشر دهند.

بیشتر بخوانید

بازنویسی متن

در حوزه تولید محتوا برای سایت های اینترنتی فرآیند بازنویسی متن بسیار کاربرد دارد. وقتی قرار است یک وب سایت در موتورهای جستجوگر معرفی شود باید محتواهای دست اول و جدید در وبسایت منتشر گردد.

بیشتر بخوانید

تایپ تخصصی

تایپ تخصصی متن یعنی یک تایپیست با مهارت کامل و اطلاع از قوانین نگارشی با سرعت بالا متن های مورد نظر را تایپ کند. متون تخصصی به تایپ ویژه نیاز دارند. افرادی که در این کار تجربه کافی را داشته باشند به خوبی می‌ دانند که کدام یک از متون تخصصی است و کدام نوشته ‌ها معمولی و عادی باید ثبت شود.

بیشتر بخوانید

 دیتا اینتری

هزینه دیتا اینتری بر اساس معیارهای مختلفی محاسبه می شود. هزینه ها عموماً در قالب یک جدول به مشتری اعلام می شود. وقتی به سایت مراجعه می کنید تا این خدمات را ثبت کنید، قیمت ها به صورت مجزا برای شما تعریف شده که برای موارد مختلف، متفاوت است.

بیشتر بخوانید

هزینه بازنویسی متن

از آنجایی که در بازنویسی متن، مفاهیم باید به درستی منتقل شوند، یک جدول بندی معین برای هزینه بازنویسی متن تعیین می شود. در حقیقت، بازنویسی انواع متون فارسی و انگلیسی به مهارت و تجربه نیاز دارد. اولین مهارت، درک مطلب است.

بیشتر بخوانید

سفارش تایپ ریاضی

مسترتایپیست یک مجموعه حرفه‌ای در دنیای تولید محتواست که برای نیازهای متغیر کاربران، پاسخ‌های منعطف، منطقی و دقیقی دارد. سفارش تایپ ریاضی که طیف خاصی از سفارش‌ها و درخواست‌های کاربران را تشکیل می‌دهد، در این مجموعه با نهایت دقت بررسی شده و مطابق با استانداردهای کاربر پاسخ داده می‌شوند.

بیشتر بخوانید

هزینه رسم اشکال ویژه

هزینه رسم اشکال ویژه با هزینه تایپ فارسی یا انگلیسی متفاوت است. هزینه تایپ، مجزا حساب می شود و برای رسم این اشکال هم قیمت ها متفاوت محاسبه می گردد.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فوری

هزینه تایپ فوری با توجه به نوع پروژه و حجم ثبت سفارش محاسبه می شود. اگر فایل های شما در قالب pdf باشد امکان تایپ فوری وجود دارد. شاید هم فایل هایی که تصمیم دارید آنها را به متن تبدیل کنید در قالب عکس ثبت شده است. در این صورت باز هم می توانید سفارش تایپ فوری را ثبت کنید.

بیشتر بخوانید

هزینه تایپ فارسی

محاسبه هزینه تایپ فارسی سال 99 بر اساس آخرین قیمت ها و تعرفه ها انجام می شود. این قیمت ها در مقایسه با قیمت سال قبل قطعاً افزایش نسبی داشته است.

بیشتر بخوانید

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی

تایپ آنلاین فایل صوتی انگلیسی در مقایسه با تایپ از روی متن می تواند سختی و دشواری های بسیاری داشته باشد به ویژه زمانی که فایل صوتی انگلیسی دارای لهجه ی خاصی بوده و شرایط موجود را می تواند سخت تر کند. دقت و تمرکز و البته داشتن سرعت بالا از جمله مهمترین نکاتی است که باید مورد بررسی قرار گیرد.

بیشتر بخوانید

اصطلاحات رادیولوژی برای تایپیست

شناخت و به کارگیری صحیح اصطلاحات رادیولوژی برای تایپیست امری ضروری محسوب می‌گردد. مستر تایپیست با محول نمودن تایپ متون اختصاصی هر رشته به تحصیل کرده‌ی همان رشته از به کار گیری درست اصطلاحات رادیولوژی در متون تخصصی و دانشگاهی اطمینان کامل دارد.

بیشتر بخوانید

مرجع تخصصی تایپ کردی در سنندج

تایپ کردی در سنندج یکی دیگر از خدمات ارزنده موسسه مسترتایپیست است که شعب فعال زیادی در شهرهای مختلف ایران دارد. زبان کردی اصیل مختص استان کردستان بوده است. از این رو در مرکز این استان، موسسه‌ای با کادری مجرب که به زبان کردی و انجام تایپ کردی مسلط هستند، به ارائه خدمات تایپ زبان کردی می‌ پردازند.

بیشتر بخوانید

کجا سفارش بازنویسی پایان نامه دهید؟

نگارش، ادیت، بازنویسی پایان نامه و ... تمامی امور مرتبط با پایان نامه هستند که جزو دغدغه‌های دنیای امروز دانشجویان مقاطع تحصیلات تکمیلی به حساب می‌آیند. موسسه بزرگ مستر تایپیست با وجود کارشناسان حاذق و تایپیست‌های حرفه‌ای، تجربه و تخصص انجام بازنویسی پایان نامه را به صورت بسیار عالی کسب نموده است.

بیشتر بخوانید

بهترین تیم برای انجام ویرایش پایان نامه ارشد

در انجام ویرایش پایان نامه ارشد با توجه به حضور تیمی توانمند و متخصص، بسیار سریع تر از آن چه شما فکر کنید، امور مربوط به اصلاح پایان نامه ارشد را بسیار ایده آل و ارزان ارائه می‌کنیم.

بیشتر بخوانید