هزینه تایپ فارسی

هزینه تایپ فارسی

در سال 99 با توجه به تغییراتی که در وضعیت آموزشی به وجود آمده، مشتریان زیادی نسبت به ثبت سفارش تایپ و ترجمه اقدام می کنند. تقاضای زیاد در این بازار باعث شده که قیمت ها رقابتی شوند.

برخی، قیمت تایپ فارسی سال 99 را با افزایش ناچیز نسبت به سال قبل ارائه می دهند تا بتوانند نظر مشتری را جلب نمایند. اما در این میان نباید از کیفیت تایپ نیز غافل شد. قیمت بالاتر صرفاً به معنای کیفیت بیشتر تایپ فارسی نیست اما بدون تأثیر هم نخواهد بود. در قسمت بعدی می بینید که می توانید سفارش تایپ را به راحتی از وبسایت ثبت کنید.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش ترجمه خود را ثبت نمایید

ادیت مقاله انگلیسی 

صدور فاکتور رایگان می باشد  

                     هزینه ترجمه                 ترجمه فوری 

تماس در ساعات اداری       02152889000 

تماس در ساعات اداری       09198244151 

تماس در ساعات غیر اداری   09197733916 

    تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

سفارش تایپ فارسی اینترنتی

هزینه تایپ فارسی

هزینه تایپ فارسی

 سفارش تایپ فارسی یکی از خدماتی است که عموماً به صورت اینترنتی هم می‌توان آن را ثبت کرد. کسب و کارهای اینترنتی در حوزه تایپ و ترجمه در میان گروه‌ های مختلف جامعه بسیار شناخته شده هستند. برای ثبت سفارش تایپ فارسی به صورت اینترنتی باید به وب سایت معتبر که این خدمات را ارائه می ‌دهد مراجعه کنید.

 هر یک از وب سایت ها، هزینه تایپ فارسی را مطابق با کیفیت خدمات خود و متن مورد نظر مشتری تعیین کرده‌اند. هزینه های تایپ از روی فایل های pdf با هزینه تایپ فارسی از روی فایل دست نویس متفاوت است. هر اندازه، دست خط، بدتر باشد، قیمت تایپ، بیشتر خواهد بود.سفارش تایپ فارسی اینترنتی برای تحویل فوری در مدت زمان مشخص نیز قابل دسترسی است. معمولاً قیمت تحویل فوری سفارش تایپ، از قیمت تایپ در حالت معمولی بیشتر می باشد.

 در قسمت بعدی با خدمات ایران تایپیست به عنوان یک مرکز آنلاین تایپ و ترجمه بیشتر آشنا می شوید.

 هزینه تایپ فارسی هر صفحه چقدر است؟

هزینه تایپ فارسی  

هزینه تایپ فارسی

 اعلام قیمت مشخص و دقیق برای هزینه تایپ فارسی کاری دشوار است. هر کدام از شرکت های ارائه دهنده این خدمات عموماً یک محدوده خاصی را برای قیمت ‌های خود در نظر می گیرند. به طور مثال، قیمت تایپ فارسی برای متن های ساده می تواند به ازای هر صفحه استاندارد که شامل 250 کلمه است، معادل 300 تومان یا اندکی بیشتر باشد. برای سفارش هایی با حجم بالا این مقدار معمولاً با احتساب تخفیف های خوب محاسبه می گردد.

 هزینه تایپ فارسی در مجموعه ایران تایپیست مطابق با یک جدول استاندارد در نظر گرفته شده است. این هزینه ها از هر صفحه استاندارد، 350 تومان آغاز می شود و با افزایش تعداد صفحات تا حدود 300 تومان هم کاهش قیمت خواهد داشت. برای اینکه از مدت زمان تحویل پروژه خود اطلاع پیدا کنید باید هزینه های تایپ فارسی را در این مجموعه در جدول مربوطه محاسبه کنید.

 هزینه تایپ فارسی از روی متن pdf ، هزینه تایپ از روی شکل یا عکس یا دست خط نوشته شده در همان محدوده قیمت متغیر است. هر چقدر متن نوشتاری، دشوارتر باشد یا جزئیات بیشتری داشته باشد، قیمت به ازای هر صفحه استاندارد بیشتر خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت ایران تایپیست مراجعه کنید و یا با مسئول ثبت سفارش تماس بگیرید.