تایپ از دستنویس

تایپ از روی دستنویس

تایپ از دستنویس، یکی از خدماتی است که در گروه تایپ و ترجمه ارائه می شود. این نوع تایپ از اهمیت بالایی برخوردار است. تایپ کردن از روی یک متن دست نویس شده بسیار دشوار است. خط نوشته ها با هم فرق دارند. دست خط افراد هم در سنین مختلف، متفاوت است. بنابراین می توان پیش بینی کرد که مشتریانی که به دنبال خدمات تایپ از روی دست نویس هستند، گروه های مختلف شغلی و درسی را شامل می شوند.

تنها زمانی می توان گفت که تایپ از دستنویس، با کیفیت انجام می شود که تایپیست بتواند انواع دست خط ها را بخواند و تایپ کند! آیا این کار واقعاً امکان پذیر است؟ آیا یک نفر می تواند هر نوشته دست نویس را حتی اگر بد خط باشد بخواند و تایپ کند؟ این ها مسائلی هستند که در خدمات تایپ از دستنویس، اجتناب ناپذیر می باشند. قیمت های این خدمات هم بر همین اساس تعیین می شود.

کافی است در وبسایت ثبت نام نموده  و سفارش تایپ خود را ثبت نمایید
سفارش آنلاین   
صدور فاکتور رایگان می باشد   

هزینه تایپ           تایپ فوری  

تماس در ساعات اداری       02152889000 

تماس در ساعات اداری       09195046400   

تماس در ساعات غیر اداری   09199170040  

تلگرام - واتس اپ - وایبر - تماس

قیمت تایپ از روی دست نویس

تایپ از دستنویس

تایپ از روی دستنویس

تایپ از دستنویس با خط های متفاوت، قیمت های متفاوتی هم دارد. بسته به اینکه یک نوشته دست نویس چگونه و در چه شرایطی نوشته شده است، سرعت و کیفیت تایپ، فرق می کند. فرض کنید یک نفر، نوشته های خود را به سرعت و در شرایط حرکت کردن نوشته است؛ قطعاً نوشته ها بد خط خواهند بود و به این ترتیب، اگر این فرد به دنبال خدمات تایپ از روی دستنویس باشد، کمی دردسر ساز می شود.

قیمت تایپ از دستنویس با توجه به نوع نوشته تعیین می شود. در این نوع خدمات معمولاً قبل از ثبت سفارش به مشتری اعلام می گردد که تایپ، هنگامی انجام می شود که نوشته ها قابل خواندن باشند و الزاماً هر نوشته ای که ارسال می شود، قابلیت تایپ ندارد.

قیمت تایپ از روی دست نویس بر اساس خوانا بودن متن، سرعت تایپ و زمان تحویل و حجم کار، معین می شود.

تایپ از دستنویس کتاب

تایپ از دستنویس

تایپ از روی دستنویس

نیاز به تایپ از دستنویس کتاب، ویژه افرادی است که قصد دارند کتاب خود را به چاپ برسانند. هر نویسنده ای در ابتدای کار چاپ کتاب، نوشته ها را به صورت دست نویس می نویسد و سپس آن را به یک متن تایپ شده تبدیل می کند. اگرچه امروزه سیستم های هوشمند برای تایپ فوری کتاب وجود دارند اما تایپ از روی دست نویس، هنوز هم متداول است.

در برخی موارد شاید نیاز باشد که تایپ از دستنویس کتاب های خطی یا کتاب های علمی دانشگاهی انجام شود. در این صورت قیمت ها ممکن است بیشتر باشد؛ چون نوشته ها خاص هستند و شاید نیاز باشد که فرمول ها یا تصاویر و جدول ها هم در متن گنجانده شوند.